logo
Úvod » FAQ

FAQ

Jak se můžu přihlásit?

Přihlásit se můžeš jednoduchým vyplněním formuláře ZDE. Nezapomeň vyplnit, z jakého města preferuješ odjezd a s kým bys chtěl/(a) být v apartmánu.

Po vyplnění přihlášky mám jisté místo na SNOWBREAK?

Garantovat místo ti můžeme až po zaplacení zájezdu nebo alespoň zálohy ve výši 2000,-.

Do kdy je nutné zaplatit zálohu nebo doplatek na SNOWBREAK?

Data, do kdy je potřeba vše doplatit naleznete ve smlouvě, kterou vám zasíláme po přihlášení emailem. Zpravidla se jedná o týdenní resp. čtrnáctidenní intervaly.

Kdy obdržím cestovní smlouvu?

Po provedení rezervace ti zašleme email s informacemi o zaplacení zálohy a cestovní smlouvu. Tu vyplníš a pošleš naskenovanou zpět.

Kam zaslat peníze za zálohu či doplatek na SNOWBREAK?

Číslo účtu ti přijde do emailu společně s cestovní smlouvou, najdeš ho ale i na našich stránkách ZDE.

Za co všechno vlastně platím?

V základní ceně 7400,- je doprava do Risoulu a zpět, ubytování ve tří-hvězdičkové residenci, skipas na 6 dní do dvou středisek  Risou a Vars (celkem 185 km sjezdovek), přístup na všechny workshopy, koncerty a dj's, slevy v místním baru La Grotte du Yeti. Ti, kteří jsou ubytování ve čtyř-hvězdičkové residenci mají v ceně i degustaci vína, tzv. SNOWBREAK Wine Tasting.

Nemám s kým jet, ale přesto si nechci nechat akci SNOWBREAK ujít, můžu jet sám/a?

SNOWBREAK je pro všechny akční lidi a pokud nemáš k sobě parťáka, určitě se s námi do Risoulu vydej, kámošů tam najdeš plno a příští rok už budete moct třeba vyrazit spolu!

Mohu se do Risoulu dopravit vlastním autem?

Ano, pokud nevyužiješ naší autobusové dopravy a zvolíš dopravu vlastní, bude ti cena zájezdu snížena o 1500,- Kč. Při přihlašování se o tom nezapomeň zmínit.

V jak velkém středisku se koná SNOWBREAK?

Popis střediska nalezneš ZDE. Bydlet budeš přímo na sjezdovce, takže odpadá jakékoliv dojíždění autobusem, aby sis zajezdil.

Jaký je program SNOWBREAK?

Předběžný program naleznete na našich stránkách ZDE. Pro ty, kteří mají v plánu se během týdne naučit lyžovat nebo jezdit na snowboardu jsou navíc denně připraveny lekce, a to od 10 - 13 hodin.

Jakých workshopů a akcí na SNOWBREAK můžu zúčastnit?

Všechny nabízené workshopy, koncerty a party jsou otevřené všem, kteří s námi na SNOWBREAK 2012 jedou. Když něco zaspíš nebo si uděláš vlastní program nebo naopak nevynecháš nic ZÁLEŽÍ JEN NA TOBĚ! :)

Bude v dubnu v Risoulu sníh a upravené sjezdovky?

Risoul a Vars, na který budou mít všichni účastníci SNOWBREAK skipas, čítají celkem 185 km sjezdovek. Střediska jsou oblíbená i svými možnostmi na freeride. Z vlastních zkušeností víme, že sníh v dubnu je, párkrát i v tomto termínu sněžilo. Luxusní ranní manžestr vydržel díky nadmořské výšce do 12 - díky 300 slunných dní v roce slunce pracuje a odpoledne je to neupravené, ale pro snowboard například ideální - žádný led :) a opalovačka při obědě je velká paráda!

Jak jsou vybavené kuchyně v apartmánech?

V každé kuchyni je myčka, malá kombinovaná trouba s grilem a elektrický sporák se čtyřmi plotýnkami. Co se týče nádobí a příborů, naleznete téměř vše co budete potřebovat - talíře, skleničky, hrníčky, hrnce, misky, mísy na salát, příbory a dokonce i otvírák na víno - jak jinak ve Fracii :)

Je ve středisku obchod s potravinami?

Risou je horská vesnička, kde jsou 2 samoobsluhy. Pořídíte zde základní věci, které by vám mohly chybět. Dále je zde řeznictví, pekářství a sýrárna :) Několik hospůdek a restaurací. Seženete tu i kebab a objednat si lze i pizzu přímo téměř do postele :) Před příjezdem do střediska Risoul uděláme zastávku ve velkém supermarketu, kde bude možné zakoupit zásoby na týden (ať už jídla nebo pití) a kde jsou ceny přijatelnější než v samotném Risoulu. Rozmanitost výběru ve francouzských supermarketech je opravdu lákavá.

© 2010 - 2013 Timebreak | Smlouva | Obchodní podmínky
  • balon smer hore ole..