logo
Úvod » Booking

Booking

Dj DaRoot          

DJ původem z Liberce se postavil za gramce koncem roku 2003.
Ovlivněn seskupením djs Experimental Cabaret, vystupuje nejčastěji na severu naší vlasti a členem EC je dodnes. Jakožto aktivní člověk a nadšenec pro muziku uvařil se spoustou podobně smýšlejících několik projektů a kooperací.

Dnes už má za sebou více jak deset let mixování, nekonečného poslechu a selektování. Za celou dobu zpestřil repertoár od původního breakbeatu téměř k nepoznání.
Slyšet můzete: Breaks, Bigbeat, Funky, Oldies, House, Minimal, Electro i TripHop a Chillout.


Projekty které určitě stojí za zmínku:

Experimental Cabaret
Seskupení djs ze severních Čech, hoši se nebojí žádné výzvy, párty v jejich podání neberou konce a dohromady mají neprůstřelnou zásobu vinylů na nichž je ke slyšení více undergroundová temější poloha, ale opak není vyjímkou. V roce 2014 Libercem otřásla oslava 10 let působení EC, kde djs předvedli co se za tu dobu naučili.

Pipinky Pčo
DaRoot více než-li tři roky působil jako residentní dj kapely Pipinky Pčo, která je známá především kolem odnoše libereckého divadla pod příznačným názvem FXKalby, nadále je s herci ve spojení a na večírcích spolupracují.

Tunes!
Můžeme takto označi druh selekce, Tunes! zahrnují FUNK ve vše možných polohách a variantách, vejdou se sem i Swing a určité druhy Oldies nebo Bigbeat.

Kedjom Keku
Občasnské sdružení jehož cílem je zachránit horský mlžný les v Kamerunu, kolem tohoto sdružení je velké množství kreativnívh a schopných lidí jež jsou skvělou inspirací, DaRoot byl u zrodu a nadále je spřízněnou osobou a byl pasován na Residentního DJe sdružení Kedjom Keku.

Springbreak
Jakožto aktivní člen realizačního teamu se podílel a účastnil dvou prvních nejlepších zájezdů pod touto značkou, byly plné snowboardů, lyžování, workshopů a mejdanů. Měl zde na starost komplet technické zázemí pro Djs a Kapely a zajisté sám přidal ruku k dílu a nejeden bouřlivý mejdan zde odehrál.

Timebraek
Residentní dj této Event Marketingové společnosti

 

Bookuj Daroota na petr@timebreak.cz

© 2010 - 2013 Timebreak | Smlouva | Obchodní podmínky
  • balon smer hore ole..