logo
Úvod » Akce » Ventolin + VOJ & 3SKA

Ventolin + VOJ & 3SKA

Večer určený fajnšmekrům a milovníkům elektronické hudby.
Na 27.7. přijaly pozvání dva živé projekty. Jejich projev je sice rozdílný, ale my věříme v úspěch této kombinace. Jako první vystoupí VOJ & 3SKA, jež nás skrze převážně atmosférické a inteligentní skladby velmi krásně pohoupou a připraví na vystoupení Ventolína, které nenechá v klidu ani židli. Očekávejte variace DISCO s texty co v sobě mají víc než se na první poslech zdá. 

Vstupné na místě 200,-
Předprodej evstupenka.cz


Ventolín
ventolin.cz
facebook.com/Ventolin-155412467805236

Radio1 o jeho DISCO SCIENCE:
Nejvtipnější ugly artist na české scéně. Disco Science je velmi inteligentní electro s vesnickým nádechem, příběhem a brňenským humorem. Analog boss aka venkovský učitel Ventolín vydal desku Vitajte a pokřtí ji mj. i v pražském klubu Meetfactory 4.10. Jen co se z toho večírku vzpamatuje, tak maže do Brna kde ho čeká další křest a to v brňenském Kabinetu MÚZ.VOJ & 3SKA
facebook.com/VOJ3SKA

**Pořad: Startér | Stanice: ČRo Radio Wave 
https://soundcloud.com/starter-radio-wave
VOJ & 3SKA je downtempové duo, které stojí hlavně na charismatu zpěváka Vojtěcha Jágla. Mají za sebou kompaktní EP Inspire, které se nebojí patosu a romantiky, zároveň oboje zvládá s takovou grácií, až i ty největší cyniky strhne s sebou. Stejně jako v případě Silver Springs či Zagami Jericho věříme, že v kontextu Startéru patří VOJ & 3SKA k nejoriginálnějším, ale také nejvyzrálejším projektům. 
Autor: Jonáš Zbořil, Jakub Johánek

« Zpět na výpis
© 2010 - 2013 Timebreak | Smlouva | Obchodní podmínky
  • balon smer hore ole..