logo
Úvod » Akce » Nasekáč + Supermarket quartet

Nasekáč + Supermarket quartet

Skupina vznikla v druhé polovině devadesátých let. Složení se časem ustálilo na: Pepa Smola - kytara, zpěv, Ondrej "Lee" Lieskovský - kytara, Pavel "Maťas" Matoušek - basa, Petr "Sekáč" Šimr - buben. V roce 1999 vydala kapela své jediné demo s názvem "Nátěřinka '99". Někdy po roce 2000 se muzikanti v dobrém rozcházejí. 
Koncem roku 2011 se zase v dobrém scházejí, aby nazkoušeli a zahráli pár písní na vzpomínkové akci pro svého tragicky zesnulého basáka Maťase. Na basový post nastupuje Maťasova neteř Kačenka Hercíková. I když zkoušení jde po dlouhé odmlce ztuha a bolí, začíná je to bavit. A tak možná koncert pro Maťase nebude poslední...
A nebyl, po cca roce hraní ve zmíněné sestavě kapelu bohužel opouští zpěvák Pepa Smola. Zkoušíme uvolnit ruce basistce Kačence, aby se mohla věnovat naplno zpěvu. Do kapely přichází na basu Radek Kodym. Kačce ale tato změna nesedí, možná má taky plný zuby o generaci starších strýců, na podzim navíc nastupuje na studia mimo Liberec a tato sestava se bortí. Pár pokusů najít nového člověka k mikrofonu ztroskotalo a tak začíná zpívat kytarista Lee, do kapely ještě nastupuje na druhou kytaru Honza Zelenka. V této sestavě kapela zkouší na konci roku 2014 a pomalu se chystá na první živá vystoupení.

« Zpět na výpis
© 2010 - 2013 Timebreak | Smlouva | Obchodní podmínky
  • balon smer hore ole..