logo
Úvod » Akce » AKROM & GNETKO

AKROM & GNETKO

Akrom
http://www.djakrom.cz/
https://www.facebook.com/DjAkrom
https://pro.beatport.com/artist/akrom/395638

Gnetko
https://www.facebook.com/Gnetk0
https://www.mixcloud.com/Gnetko/

Biografie djs :

Akrom je Dj a producent z Prahy, patřící do stálic české klubové scény. Od roku 2006, kdy započala jeho hudební činnost, hrál po České republice a střední Evropě na více než pěti stech akcích, z čehož nejúspěšnější byly například 4th Anniversary of Republic artist v Londýně či Springbreak, Snowbreak a BigSnowJam parties (2012, 2013, 2014, 2015) ve Francii.
Tento hudebník je rezidentem nejen legendárního klubu Chapeau rouge Prague, ale dále je rezidentní dj zahraničních akcí pod hlavičkou TimeBreak Djs, které jsou pořádány každoročně ve Francii.
Produkci vlastní elektronické hudby se věnuje dva roky a své tracky vydal na velkém československém labelu OneWay recordings a Anglickém labelu LW Recordings.

Gnetko je bulharský Dj, který probudil svoji lásku k hudbě v roce 2007 a začal svoji hudební karieru. V hudebním směru ho nejvíce ovlivnila bulharská underground scéna, kterou slýchával každý den na parties v městě Sofii.
V průběhu času se rozvinul do hudebního stylu, který se dá dnes těžko striktně definovat, jelikož mu nedělá problém zahrát vše od tech/funky/vocal house až po techno a minimal mixovaný s fresh zvukem z ostatních stylů.

« Zpět na výpis
© 2010 - 2013 Timebreak | Smlouva | Obchodní podmínky
  • balon smer hore ole..