logo
Úvod » Akce » Loop Station and Dj Daroot

Loop Station and Dj Daroot

Dovolte nám abychom Vás pozvali na první plánovanou VOLNOU HUDEBNÍ STŘEDU.
Nepsané právo první středy využil náš rezident Dj DaRoot a přizval si nadějnou dvojici LOOP STATION, aby společně zahájili pravidelnou sérii nevšedních zážitků konajících se ve všední dny. 
Z textu lze vytušit, že jsme pro Vás podobných středečních radovánek připravili více a skutečně je tomu tak. 

Těšíme se na Vás každou středu od května do konce prázdnin.

Vice o programu nejdete na naši stránkách
www.timebreak.cz
www.facebook.com/timebreak.cz
www.facebook.com/pages/Restaurace-na-Liberecké-přehradě

Loop Station

Kapela LOOP STATION vznikla na podzim 2011 náhodným setkáním beatboxera Swabika a zpěvačky Rebely Yelly na podiu při oslavách Ještědu. Zde se jim podařilo úspěšně improvizovat po dobu 40 minut. Po té jsme založili LOOP STATION . Swabik nahrává smyčky zvuků a vytváří jimi podklad pro zpěv na loop stastion rc boss 50 Naše skladby se nejvíce blíží stylu trip- hop, který mísíme s breakbeatem, technem, dubstepem. Ponějakou dobu byl hostem v kapele scracht master dj SHAMANITOO.V roce 2014 se naše skladba dostala do hitparády Velká sedma na Radiu1 v remixu Be the part of... by 3ska .Swabik si pořídil vymazlenou verzi loop station rc boss 505, se kterou se tvoří mnohem lépe. Letos jsme se rozhodli přidat do našich písní něco punku a funk.A celkově zrychlit.Dotočit desku a potěšit Vás novými skladbami.

odkazy:
www.facebook.com/pages/LOOP-STATION-SwabikRebela-Yella
www.soundcloud.com/rebelayella

Dj DaRoot

původem z Liberce se postavil za gramce koncem roku 2003.
Ovlivněn seskupením djs Experimental Cabaret, vystupuje nejčastěji na severu naší vlasti a členem EC je do dnes. Jakožto aktivní člověk a nadšenec pro muziku uvařil se spoustou podobně smýšlejících několik projektů a kooperací.

Dnes už má za sebou více jak deset let mixování, nekonečného poslechu a selektování. Za celou dobu zpestřil repertoár od původního breakbeatu téměř k nepoznání.
Slyšet můzete: Breaks, Bigbeat, Funky, Oldies, House, Minimal, Electro i TripHop a Chillout.

odkazy:
www.mixcloud.com/petr-uzzas-korky
www.facebook.com/DjDaRoot

« Zpět na výpis
© 2010 - 2013 Timebreak | Smlouva | Obchodní podmínky
  • balon smer hore ole..