logo
Úvod » Akce » Cirk La Putyka poprvé v Liberci

Cirk La Putyka poprvé v Liberci

Timebreak vám přináší jedinečné vystoupení divadelního souboru CIRK LA PUTYKA! Poprvé v Liberci budete mít možnost zhlédnout spojení vrcholné akrobacie a groteskní komedie. Prostor liberecké Home Credit Areny, bude speciálně upravena na míru tomuto představení a !POZOR!, hlediště bude vymezeno pouze pro 1000 diváků! Můžete se těšit na představení SLAPSTICK SONATA, se kterým se v listopadu vrátili z úspěšného turné po USA. Vzdušná akrobacie, pády, klauni, tanec, živá hudba a teatrální prvky, to je CIRK LA PUTYKA (poprvé) v LIBERCI! Staň se součástí jedinečné události i ty!
Pozn. Představení souboru Cirk La Putyka bývají hned vyprodána, tak nezaspi předprodej!

Cirk La Putyka je soubor, který se profesionálně věnuje žánru nový cirkus. Snaží se překračovat hranice mezi akrobacií, moderním tancem, loutkovým divadlem, koncertem a sportem. Vytváří vlastní specifickou poetiku a svůj pohled na žánr. Pro Cirk La Putyka je důležitá nejen profesionalita v jednotlivých divadelních a cirkusových číslech, ale i téma, příběh a sdělení.
První představení (La Putyka) bylo poprvé uvedeno v roce 2009 a od té doby soubor každý rok uvádí minimálně jednu premiéru a zúčastňuje se divadelních i (novo)cirkusových festivalů a dalších akcí v České republice i jinde ve světě, například v Šanghaji, Austrálii, Brazílii nebo Francii.
SLAPSTICK SONATA
Spojení vrcholné akrobacie, Mozartových sonát a groteskní komedie éry němého filmu vytváří doslovnou kombinaci umění a populární kultury. Vizuální poezie se potkává s absurdní fyzickou komedií a současným cirkusovým projevem. Vzdušná akrobacie, pády, klauni, tanec, živá hudba a teatrální prvky, to vše se spojuje ve volně plynoucí proud odkazů na žánry od klasické opery po grotesku.

 

Lupeny nakupuj ZDE

Základní info  ZDE

Podrobný info ZDE

« Zpět na výpis
© 2010 - 2013 Timebreak | Smlouva | Obchodní podmínky
  • balon smer hore ole..